KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11944152

nr 1194 4152

Oidentifierad konstnär. Jaktstilleben, 1800-tal. Olja på duk, 37x45 cm

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 30 juli 2018
kl 20:41:36